Prasa śrubowa VP-3

Prasa śrubowa VP-3

Dostępność:
W magazynie
Kod produktu:
VP-3
Marka:
Apple Press Ltd.
The cost of delivery to United States (Weight: 7.00kg) - 69.00€
99.00
Ex Tax: 81.82€
Not yet ratedNapisać recenzję

Najlepszy pomocnik na twojej kuchni.

  • Objętość kosza: 3 l
  • Wysokość kosza: 160 mm
  • Średnica kosza: 155 mm
  • Waga prasy: 6 kg
  • Wymiary: 24x30x27 cm

Ten model prasy jest idealny do wyciskania soku z różnych jagód, jak również na eksperymenty z różnymi kombinacjami owoców i jagod, na przykład, można przygotowywać litrowy słoik soku z jabłka i gruszki, słoik soku z jabłka i dyni, jabłka i marchewki, jabłka i wiśni, jabłka i jarzębiny. Prasa jest niewielka i można ją swobodnie używać w typowej kuchni. Prasa jest również przydatna podczas przygotowywania własnych serów i wyciskania nadmiaru soku podczas przygotowywania placków ziemniaczanych lub zeppelinów.

Niezawodna konstrukcja.

Śruba robocza ma gwint trapezowy. Ta para śrub i nakrętek dobrze trzyma ładunek i będzie służyć przez bardzo długi czas.

Beczka dębowa.

Beczka i tłok wykonane są z dębu, wszystko jest skręcone za pomocą śrub ze stali nierdzewnej. Przez jeden cykl prasy (załadowanie, wyciskanie, rozładowanie) można wycisnąć 1,5-1,7 litrów soku.

Paleta ze stali nierdzewnej.

Pierścienie na beczkach, nakładka na tłoku, uchwyt śruby i paleta do zbierania soku są wykonane z nierdzewnej stali nierdzewnej.

Wygodna konstrukcja.

Malowanie proszkowe ramy tworzy trwałą powłokę ochronną. Na nogach prasy znajdują się gumowe nóżki zapewniające stabilne zamocowanie na powierzchni roboczej i chroniące obudowę przed uszkodzeniem. Pierścienie na tłoku ułatwiają jego zdejmowanie.

W zestawie znajduje się siatka do filtrowania soku.

Jako ściereczka do filtrowania używana jest specjalna tkanina syntetyczna (lavsan), która służy do filtrowania soków i mleka. Ta tkanina jest bardzo wytrzymała i trwała.

Napisać recenzję