Prasa śrubowa VP-20

Prasa śrubowa VP-20

Dostępność:
W magazynie
Kod produktu:
VP-20
Marka:
Apple Press Ltd.
The cost of delivery to United States (Weight: 25.00kg) - 145.00€
249.00
Ex Tax: 205.79€
5/5(3 Opinie)Napisać recenzję

Niezastąpiona rzecz w sadzie jabłkowym. Teraz będziesz mierzyć sok za pomocą wiader.

  • Objętość kosza: 20 l
  • Wysokość kosza: 400 mm
  • Średnica kosza: 250 mm
  • Waga prasy: 25 kg
  • Wymiary: 45x45x75 cm

Ta prasa nadaje się do dużego sadu, do rozdrabniania jabłek potrzebny jest elektryczny rozdrabniacz ES-055 lub ESE-018. Za pomocą tego zestawu można wycisnąć ponad 100 litrów soku na godzinę, pod warunkiem, że kilka osób pracuje jednocześnie, na przykład cała rodzina. Jedna osoba zbiera i czyści owoce, druga rozdrabnia jabłka, a trzecia tylko wyciska sok. Również ta prasa jest dobra do wyciskania soku z winogron i innych jagód, które rosną u ciebie w dużych ilościach.

Niezawodna konstrukcja.

Śruba robocza ma gwint trapezowy. Długość gwintu w ramie wynosi 70 mm. Ta para śrub i nakrętek dobrze trzyma ładunek i będzie służyć przez bardzo długi czas.

Beczka dębowa.

Beczka i tłok wykonane są z dębu, wszystko jest skręcone za pomocą śrub ze stali nierdzewnej. Przez jeden cykl prasy (załadowanie, wyciskanie, rozładowanie) można wycisnąć 10-14 litrów soku.

Paleta ze stali nierdzewnej.

Pierścienie na beczkach, nakładka na tłoku, uchwyt śruby i paleta do zbierania soku są wykonane z nierdzewnej stali nierdzewnej.

Wygodna konstrukcja.

Malowanie proszkowe ramy tworzy trwałą powłokę ochronną. Na nogach prasy znajdują się gumowe nóżki zapewniające stabilne zamocowanie na powierzchni roboczej i chroniące obudowę przed uszkodzeniem. W nogach prasy znajdują się otwory do mocowania prasy na stacjonarnej podstawie. Na końcach śruby znajdują się gumowe uchwyty ułatwiające obsługę. Pierścienie na tłoku ułatwiają jego zdejmowanie.

W zestawie znajduje się siatka do filtrowania soku.

Jako ściereczka do filtrowania używana jest specjalna tkanina syntetyczna (lavsan), która służy do filtrowania soków i mleka. Ta tkanina jest bardzo wytrzymała i trwała.

Napisać recenzję