Hydrauliczna Prasa GP-12s

Hydrauliczna Prasa GP-12s

Dostępność:
W magazynie
Kod produktu:
GP-12s
Marka:
Apple Press Ltd.
The cost of delivery to United States (Weight: 25.00kg) - 145.00€
179.00
Ex Tax: 147.93€
Not yet ratedNapisać recenzję

Niezastąpiona rzecz w sadzie jabłkowym. Teraz będziesz mierzyć sok za pomocą wiader.

  • Objętość kosza: 12 l
  • Wysokość kosza: 240 mm
  • Średnica kosza: 250 mm
  • Waga prasy: 25 kg
  • Wymiary: 40x45x55 cm

Ta prasa nadaje się do dużego sadu, do rozdrabniania jabłek potrzebny jest elektryczny rozdrabniacz ES-055 lub ESE-018. Za pomocą tego zestawu można wycisnąć ponad 50 litrów soku na godzinę, pod warunkiem, że kilka osób pracuje jednocześnie, na przykład cała rodzina. Jedna osoba zbiera i czyści owoce, druga rozdrabnia jabłka, a trzecia tylko wyciska sok. Również ta prasa jest dobra do wyciskania soku z winogron i innych jagód, które rosną u ciebie w dużych ilościach.

Podnośnik, materiał filtracyjny i klocki w zestawie.

W zestawie z prasą znajdują się podnośnik 2t, tkanina siatkowa do filtrowania soku i klocki do podkładania pod podnośniki, ponieważ skok tłoka nie jest wystarczający na całej wysokości beczki.

Beczka dębowa.

Beczka i tłok wykonane są z dębu, wszystko jest skręcone za pomocą śrub ze stali nierdzewnej. Przez jeden cykl prasy (załadowanie, wyciskanie, rozładowanie) można wycisnąć 6-8 litrów soku.

Paleta ze stali nierdzewnej.

Pierścienie na beczkach, a także palety na soki wykonane są ze stali nierdzewnej o jakości spożywczej.

Wygodna konstrukcja.

Malowanie proszkowe ramy tworzy trwałą powłokę ochronną. W górnej części ramy znajduje się specjalny ogranicznik do centrowania podnośnika. Pierścienie na tłoku ułatwiają jego zdejmowanie. Na podstawie prasy od dołu znajdują się plastikowe nóżki ułatwiające przenoszenie i zabezpieczające pokrywę ramy.

Napisać recenzję