Hidraulinis sulčių spaudimo presas GP-26s

Hidraulinis sulčių spaudimo presas GP-26s

Availability:
In Stock
Product Code:
GP-26s
Brand:
Apple Press Ltd.
The cost of delivery to United States (Weight: 29.00kg) - 170.00€
219.00
Ex Tax: 180.99€
Not yet ratedWrite a review

Nepakeičiamas daiktas obelų sode. Dabar sultis Jūs matuosite kibirais.

  • Sulčiaspaudės talpa: 26 l
  • Korpuso aukštis: 330 mm
  • Korpuso skersmuo: 305 mm
  • Preso svoris: 29 kg
  • Matmenys: 40x48x64 cm

Šis sulčių spaudimo presas tiks turintiems didelį sodą, o obuoliams smulkinti reikės didelio produktyvumo elektrinio smulkintuvo (ES-055), nes pats sulčių spaudimo procesas trunka neilgai. Naudojantis šiuo rinkiniu, per valandą galima išspausti apie 100 litrų sulčių. Šis presas taip pat puikiai tinka spausti vynuogių ir kitų gausiai pas jus augančių uogų sultis.

Į sulčių spaudimo preso rinkinį įeina domkratas 2t, sultims filtruoti skirtas tinklinis audinys ir po domkratu dedamos lentelės.

Ąžuolinė statinaitė.

Statinaitė ir stūmoklis yra pagaminti iš ąžuolo, viskas suveržta nerūdijančio plieno varžtais. Per vieną sulčių spaudimo preso darbo ciklą (sukrovimą, spaudimą, statinaitės ištuštinimą) galima išspausti 12-16 litrus sulčių.

Nerūdijančio plieno padėklas.

Statinaitės žiedai, atraminė sraigto briauna ant stūmoklio, o taip pat sultims subėgti skirtas padėklas yra pagaminti iš maistinio nerūdijančio plieno.

Patogi konstrukcija.

Milteliniais dažais nudažytas rėmas yra patikima ir ilgalaikė danga. Viršutinėje rėmo dalyje yra speciali domkrato reguliavimui skirta atrama. Preso pagrindo apačioje yra plastikinės kojelės, kad būtų patogiau nešioti ir apsaugotų rėmo dangą.

Write a review